Home

poradce Morální vzdělání Dělat domácí práce fotbal norsko cesko Mladá dáma Investovat Tektonický

Norsko – Česko 1:1. Hosté po hrozné druhé půli ztratili důležité body |  iSport.cz
Norsko – Česko 1:1. Hosté po hrozné druhé půli ztratili důležité body | iSport.cz

Živě: Česko - Norsko 2:1, o prvním vítězství českého týmu rozhodli Krmenčík  se Zmrhalem - Aktuálně.cz
Živě: Česko - Norsko 2:1, o prvním vítězství českého týmu rozhodli Krmenčík se Zmrhalem - Aktuálně.cz

Norsko - Česko - Fotbal | Česká televize

Šéf fotbalu: Kdy mě bavil nároďák? Už ani nevím | Fotbal | Lidovky.cz

11.11.2016 Praha ČR /sport / fotbal/ kvalifikace na MS 2018/ Cesa  republika/ Norsko/ FiFA World Cup 2018 Qvalifying round czech Republic  Norway FOTO CPA – Online sportovní žurnál | SportovniZurnal.cz
11.11.2016 Praha ČR /sport / fotbal/ kvalifikace na MS 2018/ Cesa republika/ Norsko/ FiFA World Cup 2018 Qvalifying round czech Republic Norway FOTO CPA – Online sportovní žurnál | SportovniZurnal.cz

U20: Na závěr roku remíza s Norskem | Reprezentace | FOTBAL.CZ

U21: s Norskem vysoká prohra 0:4 | Reprezentace | FOTBAL.CZ

Norsko - výsledky, program zápasů | Fotbal, Evropa

eFotbal.cz » Reprezentace : Baráž MS 2022: Švédsko-Česko, finále:  Polsko-Švédsko/Česko, Portugalsko - Turecko. Přátelsky: Nizoze
eFotbal.cz » Reprezentace : Baráž MS 2022: Švédsko-Česko, finále: Polsko-Švédsko/Česko, Portugalsko - Turecko. Přátelsky: Nizoze

Česko - Norsko 2:1, první góly i výhra, šance v kvalifikaci ožily - iDNES.cz

Reprezentace U20 vyzve Itálii a doma Norsko | Reprezentace | FOTBAL.CZ

U18: O prohře s Norskem rozhodla jediná branka | Reprezentace | FOTBAL.CZ

Česko - Norsko 2:1. Češi díky premiérovým gólům Krmenčíka a Zmrhala poprvé  vyhráli | Fotbal | Lidovky.cz
Česko - Norsko 2:1. Češi díky premiérovým gólům Krmenčíka a Zmrhala poprvé vyhráli | Fotbal | Lidovky.cz

Sestřih přípravného fotbalového utkání Česko - Norsko – ČT sport – Česká  televize
Sestřih přípravného fotbalového utkání Česko - Norsko – ČT sport – Česká televize

Baráž se našemu tým vzdaluje: Norsko-Česko 1:1 - ČESKÁ TISKOVÁ SPORTOVNÍ  AGENTURA
Baráž se našemu tým vzdaluje: Norsko-Česko 1:1 - ČESKÁ TISKOVÁ SPORTOVNÍ AGENTURA

Online: Norsko - Česko 0:1, baráž - sport.iDNES.cz