Okresní fotbal: Nemyčeves nezaváhala ani v Dětenicích, blýskl se Havlík -  Jičínský deník
Okresní fotbal: Nemyčeves nezaváhala ani v Dětenicích, blýskl se Havlík - Jičínský deník

v kraji

JAKO I. B TŘÍDA: Bleskový hattrick v Kalné AM GNOL I. A TŘÍDA: Police do  čela VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR: Proč se nedaří
JAKO I. B TŘÍDA: Bleskový hattrick v Kalné AM GNOL I. A TŘÍDA: Police do čela VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR: Proč se nedaří

Fotbal: Nemyčeves drží třetí místo - Jičínský deník

Fotbal Dvůr - DK B - Nemyčeves 4:1 (Otradovský, Hak, Prokůpek, Marks) Pod  Hankův dům přijel soupeř, kterému se v posledních kolech výsledkově moc  nedařilo. První poločas jsme měli mírnou převahu a
Fotbal Dvůr - DK B - Nemyčeves 4:1 (Otradovský, Hak, Prokůpek, Marks) Pod Hankův dům přijel soupeř, kterému se v posledních kolech výsledkově moc nedařilo. První poločas jsme měli mírnou převahu a

Ronaldův gól nepomohl, United padli v Bernu. Bayern přejel Barcelonu, v  Seville se kopaly čtyři penalty | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ronaldův gól nepomohl, United padli v Bernu. Bayern přejel Barcelonu, v Seville se kopaly čtyři penalty | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Fotbalové utkání SK Miletín muži B vs TJ Sokol Nemyčeves 4. 9. 22 – Město  Miletín
Fotbalové utkání SK Miletín muži B vs TJ Sokol Nemyčeves 4. 9. 22 – Město Miletín

Fotbalisté Ostravy v domácím Poháru končí, trápily se i další prvligové  týmy | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Fotbalisté Ostravy v domácím Poháru končí, trápily se i další prvligové týmy | iROZHLAS - spolehlivé zprávy